Купить значки
Сделай свой день ярче
Мы верим, что чашечка кофе на твоей куртке или бокал вина на рюкзаке сможет поднять тебе настроение и сделать твой день ярким и позитивным!
Из чего это сделано?
Мы берем лист латуни, создаем рисунок в металле, покрываем никелем и расписываем эмалью вручную. Значок не боится воды и стойкий к любой непогоде
Как носить значки
Куртка, рюкзак, любимые кеды и даже деловой пиджак! Вне зависимости от твоего стиля, крутой значок украсит твой look!

Нас выбирают

Браслети Morza – філософія життя

Люди постійно скаржаться на пам’ять: то вони хочуть щось забути, то запам’ятати. Постійне пришвидшення спочатку для зменшення швидкості життя в кінці. Але що спільного, так це прагнення подолання відстані та передача інформації. Так люди зав’язували на руку ниточку, для того, щоб не забути щось важливе. Так з’явилась азбука Морзе, щоб передавати щось важливе на величезні відстані. Що в них спільного? Ниточка і Морзе сплелись у дивовижну річ – браслет Morza.

Браслети Morza – ті, які вказують твій шлях. Це своєрідній «якір», тримач спогадів. За допомогою крапок і тире, які використовуються в азбуці Морзе, браслет Morza несе у собі конкретне послання – це може бути обіцянка собі, життєвий девіз чи нагадування про кохання. Цей символ – ідеальна річ, для тих, хто у вимушеній розлуці. Кожного ранку, ти будеш знати, навіщо ти живеш наступний день.

Браслет Morza – ваш стиль у деталях

Браслети Morza виконані із якісної шкіри, тому дуже приємні на дотик. Шкіра ніколи не виходила із моди, а таких шкіряний аксесуар буде гарно виглядати у будь-якій ситуації. Де б ви не були. А якщо додати до цього таємничий зміст виробу, то виходить індивідуальна прикраса, аналогу якої більше немає. Це вже не просто браслет, це – артефакт, амулет особистості. Прочитати закодовані слова можна за допомогою азбуки Морзе – ще один привід навчитись чомусь новому. На це надихають браслети Morza. Шкіра не вигорає на сонці і не псується від вологи. Вона довго зберігає свій колір і приємна на дотик.

Як підкреслити свій стиль із браслетом Morza?

Темний колір із коричневим відтінком пасує до яскравого зеленого чи синього. Але й у інших відтінках одягу браслет Morza не буде привертати до себе надто багато уваги, залишаючись стильним аксесуаром.

Класичний чорний колір буде пасувати до всього. Особливо якщо знаки будуть виповнені із срібла. Легкий для сприймання сріблястий колір знаків не буде різати очі, а додасть загальному образу таємничості і витонченості. Тим паче вигляд буде дуже вишуканим.

Купити браслет Morza можна лише на офіційному сайті – тільки там оригінальні вироби із власною енергетикою, бо кожен браслет – це окрема історія. Це послання у майбутнє кожної людини, яка буде носити даний виріб.

Як браслети Morza допомагають щодня?

Досягти свою мрію, втілити її у життя – бажання кожної людини на всіх етапах життєвого шляху. І нехай мрію згодом починають називати планами чи цілями, але її першочергове значення – надихати, бути маяком у морі справ і мотивувати підніматись кожен раз, коли падаєш. Купити браслет Morza – зробити обіцянку собі досягти успіху.

Де можна купити браслети Morza?

Ми знаходимось у Києві, але займаємось доставкою навіть за кордон. Замовити браслет можна за телефоном чи оформивши заявку на сайті. Також є спеціальна послуга – доставка до складу однієї із кур’єрських служб (як Нова Пошта). В такому випадку іде передплата за реквізитами. Доставка за кордон буде коштувати +/- 250грн.

Браслет Morza буде чудовим подарунком для людини будь-якого віку і статку, а витончений стиль буде доречним у будь-якій ситуації. Можна замовити адресну подарункову доставку до коханої чи близької людини або забрати виріб прямо із одного з наших магазинів.

Обираючи браслет Morza, ви даруєте не просто річ, ви даруєте пам’ять на довгі роки про щось приємне, хвилююче і сильне, що було, є і буде у майбутньому.

УЕХАЛИ В ОТПУСК
Заказы в работу не принимаются